kariéra

Technik elektroinstalace

Koho aktuálně hledáme?

V současné době hledáme technika elektroinstalace – elektrikáře pro fotovoltaické elektrárny. Potřebujeme někoho, koho baví elektro, nové věci, ale také kdo má rád důslednost, pečlivost a precizně odvedenou práci.

Základní požadavky jsou:

  • Znalost českého a anglického jazyka (stačí základ na čtení manuálů)
  • Ukončené vzdělání elektro
  • Vyhláška 50 paragraf 5 a výše

Co bys měl umět?

  • Alespoň rok praxe v oblasti instalace el. zařízení
  • Práce s Word, Excel a základními „office” nástroji.

Co bys měl umět jako bonus?

  • Znalosti z oboru fotovoltaiky a bateriových a nabíjecích systémů
  • Základní orientace v IT a LAN (komunikace systémů)

Co získáš?

Možnost práce na plný nebo částečný úvazek (lze HPP i OSVČ). Slušná mzda odpovídající tvým zkušenostem (od 50 do 120tis. Kč). Zaměstnanecký poměr se standardními benefity (příspěvek na obědy, telefon případně služební automobil). Svůj volný čas a dovolenou si organizuješ s ostatními podle potřeby. Získáš jistotu práce a férového jednání v perspektivním a moderním odvětví a další benefity dle pracovního vztahu.

Co by to vlastně obnášelo?

Budeš pracovat v naší hlavní agendě výstavbě fotovoltaických systémů. Můžeš se do budoucna také podílet na připravovaném servisu střídačů. Se svými parťáky budeš součástí procesu přípravy a realizace výstavby FV systémů. Základní pracovní doba je 8:00-16:00, ale tvoje pracovní doba bude záviset na tom, jak bude potřeba podpořit tým na daných projektech. Kompenzace bonusy či náhradním volnem je samozřejmostí. Důležitá je vždy zpětná vazba jak u zákazníka, tak u kolegů. Sledujeme hlavně preciznost a dobrou komunikaci mezi zákazníkem a zbytkem týmu. Na zapojování fotovoltaických elektráren tě samozřejmě důkladně proškolíme.

Kde bys mohl pracovat?

Pracovat budeš v naší centrále v Brně. Sídlíme v areálu MANAG, nedaleko Makra.

Svůj stručný životopis pošli na e-mail: info@3menergy.cz a my se ti velmi rádi brzy ozveme zpět.